Доставка та оплата

 
 В умовах сучасного ринку пропозиціі на рівні інтернету постійно зростають. Здійснювати покупки в мережі для звичайного громадянина стало нормою. Ще кілька років тому ми з недовірою ставилися до подібних покупок, проте сьогодні все значною мірою змінилося. Сьогодні в інтернеті ми купуємо не тільки софт і електронні книги, а так само і вельми реальні речі, які так сказати, можна не тільки побачити на екрані монітора, але й помацати руками. Однак не будемо відходити від теми стосовно придбання диплома або атестата. Ні для кого не буде секретом, що крім добропорядних продавців у мережі Інтернет, зустрічаються і банальні шахраї, які спробують скористатися вашими грошима й сховаються відразу після отримання грошей. Якщо говорити саме про продаж дипломів, то таких діячів в Інтернеті не мало. Як правило, покупці, що називається "кидаються" на дешеву ціну документа, сподіваючись на добропорядність продавця, але є й такі, які потрапляють до таких ділків, зовсім випадково. 
 
 "Власне, скажете Ви, і з чого ж ваш сайт краще?! Я його бачу в перший раз, ніколи не купував диплом, чому маю вірити Вам?" Ви можете сумніватись, але все просто, ми рекомендуємо Вам купити диплом без передоплати, а оплату здійснити оплату після того, як Ви особисто переконаєтеся в достовірності документа і перевірити його на наявність помилок.
 

Отже, варіанти отримання диплому, атестату чи свідоцтва

 
 Для столиці Забайкальського краю, ми рекомендуємо купити документ про освіту без передоплати. Все дуже просто, Ви зустрічаєтеся з посильним, перевіряєте диплом (або інший документ) і тільки після перевірки, передаєте гроші. Все абсолютно просто.
 

Купівля диплома або атестат в інших містах Забайкальського краю

 

 Насправді, все було б значно легше, якби Ви змогли особисто дістатися до Чити на зустріч з постачальником, в цьому випадку вищезгаданий метод підійшов би Вам без зайвих застережень. Знову таки, якщо такої можливості у Вас немає, Ви зможете уточнити у наших операторів, чи є можливість доставки документа у Ваш населений пункт. Нажаль, якщо такої можливості немає, Ви можете вдатися до послуг пошти Росії, а конкретно післяплатою, тобто розплатитися за документ на пошті. "Ну ось, хтось скаже, пропонуєте кота в мішку". Все вірно, перевірити документ Ви зможете лише після оплати, але все таки, давайте не будемо поспішати. У разі роботи з післяплатою, спочатку ми виготовляємо макет документа. Що, це таке фактично?! Це електронний варіант документа, тобто за допомогою редактора (графічного), ми заповнюємо документ, на цій стадії можна робити будь-які виправлення і додавання (до речі це може бути застосовано і до інших методів доставки, скажімо через кур'єра), тобто фізично бланк документа ще не заповнюється. Після того як Ви затвердите вміст макета, ми заповнюємо бланк документа, після того як заповнимо, робимо фото готового документа і відправляємо Вам на електронну пошту. Варто підкреслити, що це буде не скан, який можна підробити за допомогою фотошопу. Це буде повноцінна фотографія, на якій Ви побачите в реальності, повністю заповнений документ, при бажанні Ви можете настояти на відео, його підробити неможливо. І лише після того, як Ви перевірите, ми відправимо документ поштою. Терміни доставки залежать від роботи цього підприємства, робота якого, нажаль, залишає бажати кращого.
 
В связи с временными трудностями, доставка за пределы российской федерации осуществляется курьерской службой DHL при 100% предоплате, вопрос находится в стадии разрешения. Присутствие курьера в той или иной стране уточняйте у наших операторов.